Dla Szkół 0% VAT

Dystrybucja komputerów dla szkół wolna od podatku VAT

Będąc od wielu lat na rynku sprzętu komputerowego oraz bazując na zdobytym w tym czasie doświadczeniu możemy dziś zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi oraz kompleksową obsługę w ramach naszej bogatej oferty. Zdobytą wiedzę oraz kontakty biznesowe wykorzystujemy na co dzień by pośredniczyć w sprzedaży poleasingowych komputerów różnych marek na potrzeby szkół w całej Polsce. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była nie tylko atrakcyjna pod względem cenowym, ale i reprezentowała odpowiednią jakość. Jest to szczególnie ważne dla ograniczonego budżetu, jaki ma wiele placówek edukacyjnych w naszym kraju. Z tego względu oraz na mocy "Ustawy o podatku od towarów i usług" z dnia 11 marca 2004 roku (art. 83 ust. 1 pkt. 26) jesteśmy w stanie zaoferować Państwu sprzęt komputerowy wolny od podatku VAT. 

 

Jaki sprzęt można zakupić z VAT 0%?


1.       Komputery stacjonarne;
2.       Monitory;
3.       Zestawy komputerów stacjonarnych;
4.       Serwery;
5.       Drukarki;
6.       Skanery;
8.       Urządzenia do transmisji danych cyfrowych.

 

Posiadamy także status partnera Microsoft, dlatego możemy korzystać legalnie i co ważne o wiele mniejszym kosztem z ich oprogramowania Windows. Wybierając naszą ofertę otrzymują Państwo gwarancję kompleksowej obsługi na każdym etapie zakupu, także jeśli chodzi o przedsprzedaż i bieżące informacje na temat realizacji zamówienia. Chętnie doradzamy naszym Klientom (oczywiście bezpłatnie), a ponadto zapewniamy dłuższą gwarancję na komputery dla szkół oraz ich serwis pogwarancyjny. Jeśli zajdzie taka potrzeba możemy pomóc Państwu również w doborze parametrów sprzętowych kupowanych produktów informatycznych.

 
Dla kogo oferta VAT 0% na sprzęt komputerowy?

 

- instytucje oświaty (szkoły, przedszkola zarówno o statusie publicznym jak i prywatnym, placówki edukacji wyższej, instytucje opiekuńczo-wychowawcze),

- organizacje charytatywne, humanitarne i podobne, które zamierzają następnie uzyskany w ten sposób sprzęt przekazać jednej z placówek edukacyjnych (wtedy już nieodpłatnie).
 

Formalności niezbędne do uzyskania komputerów dla szkół, wolnych od podatku VAT


By Państwa zakup został zwolniony z konieczności uiszczenia podatku VAT należy przekazać nam następujące dokumenty:

1. Druk zamówienia sprzętu informatycznego wraz z:
- pełnymi danymi teleadresowymi placówki korzystającej z oferty,

- numerem NIP oraz tymczasowym numerem szkoły,
- danymi co do nazwy zamówionego sprzętu, jego ilości oraz informacją, że niniejsze zamówienie ma za zadanie pokrycie zapotrzebowania na informatyczną pomoc edukacyjną oraz dydaktyczną danej szkoły.

2. Potwierdzenie wydane przez organ przewodzący danej szkole
Dokument ten powinien zawierać potwierdzenie deklaracji z zamówienia, iż nabywany sprzęt zostanie przeznaczony na użytek realizacji zadań edukacyjnych i jako pomoc dydaktyczna w procesie kształcenia


*Podmiotami upoważnionymi do wydania takiego zaświadczenia są:
- jednostki samorządu terytorialnego (w przypadku szkół i przedszkoli),

- osoby prawne, które posiadają pisemna zgodę na utworzenie danej placówki oświaty,
- osoby zarządzające placówkami niepublicznymi, jeśli posiadają kopię zaświadczenia potwierdzającego ich wpisanie do ewidencji szkół niepublicznych szkół lub przedszkoli. 


Dokument do pobrania:

 

Zamówienie wersja PDF

 

Zamówienie wersja DOC

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl