Laptop Lenovo T440 i5 8GB 240GB SSD 1920x1080 Kamera WIN 8/10
towar niedostępny

Opis
Lenovo T440 w nowej odsłonie
Pomimo zmiany wyglądu na nieco nowocześniejszy nadal można w nim dostrzec legendarny charakter ThinkPadów. T440 jest o kilka milimetrów cieńszy i sporo lżejszy od swojego poprzednika. Matowe powierzchnie są odporne na większość zabrudzeń i nie ulegają tak łatwo zarysowaniom. Pokrywa ekranu wykonana jest z włókna węglowego, a spód notebooka zrobiono ze stopu magnezu. Na spodzie znajdują się złącze stacji dokującej oraz kanaliki, które pomogą odprowadzić ciecze przypadkowo rozlane na klawiaturę. Duża płytka dotykowa o wymiarach 10cm x 7,5cm jest precyzyjna, producent zrezygnował jednak z dodatkowych przycisków, które teraz są zintegrowane razem z głądzikiem.
Dwa głośniki z certyfikatem Dolby® Advanced Audio™ v2
Dwa głośniki z certyfikatem Dolby® Advanced Audio™ v2 Funkcja Dolby® Advanced Audio™ jest to pełen zestaw technologii dźwiękowych, dzięki którym modele ThinkPad dostarczają wyrazisty, czysty dźwięk przez wbudowane głośniki stereo. Technologia ta zwiększa wyrazistość dźwięku w aplikacjach VOIP, do maksimum zwiększa głośność dźwięku bez wprowadzania zniekształceń oraz poprawia czystość dialogów podczas oglądania filmów.
Zalety T440:
- Zachwycająca wydajność, dzięki nowoczesnym i udoskonalanym procesorom Intel Core
- Smukła i lekka obudowa
- Wbudowane funkcje graficzne gwarantują idealną jakość obrazu
Wymiary:
- Wysokość: 2,1cm
- Szerokość: 33,9cm
- Głębokość: 23,2cm
- Kondycja techniczna - Sprzęt w 100% sprawny, kompletny. Ekran klasa 'A'.
- Kondycja estetyczna - Obudowa może posiadać standardowe, normalne ślady użytkowania typu ryski lub otarcia, wynikające z normalnej eksploatacji.
- Realne zdjęcia - Fotografie poniżej przedstawiają jeden z oferowanych przez nas laptopów. Na klapie możliwy profesjonalny skin.
Dane techniczne
Klasa | "A" Bez wad matrycy, sprzęt w 100% sprawny technicznie |
Stan | Używany, przetestowany |
Producent | LENOVO |
Model | T440 |
Procesor | Intel Core i5 |
Model procesora | i5 - 4300U, 3MB Cache, 4 gen. |
Ilość rdzeni | 2 |
Taktowanie procesora | 1.90 - 2.90 GHz |
Pamięć RAM | 8GB DDR 3 |
Dysk | 240GB SSD |
Licencja/COA | Windows 8 |
Rodzaj licencji | OEM |
Wielkość ekranu | 14" |
Rodzaj matrycy | Panorama, matowa |
Rozdzielczość | 1920x1080 |
Karta graficzna | Intel HD 4000 |
Bateria | Oryginalna, min. 1h działania (używana) |
Napęd optyczny | Beznapędowy |
Kamera | Tak |
Łącza bezprzewodowe | WiFi |
Układ znaków klawiatury | QWERTY PL |
Złącza | VGA, MiniDisplayPort, 2xUSB 3.0, Audio |
W zestawie | Zasilacz z przewodem |
Gwarancja | 12 miesięcy |